top of page
Bir Yorum Yazın

Görüşleriniz bizim için çok değerli, teşekkür ederiz!

Nefes terapisini hep duyar ama pek ilgimi çekmezdi.Özge ile onun Mantra söyleme /Kirtan etkinliğinde  tanıştık ve daha sonra ondan Nefes seansları almaya başladım.Hayatımda sihirli değnek değmiş gibi oldu.Panik atak problemim geçmiş ve ben bunu uzun süre atak geçirmedikten sonra farkettim.Sindirim sistemimde genelde problemler vardı,onlar düzeldi.Maddi kaygılarım çok yüksekti ve yıllardır olan inançlarım yıkıldı yerine güven ve neşe geldi.Nefesimin bana sunduğu hediyeleri aldığım için çok mutluyum.Sizinle iyi ki tanıştık Özge.Çok teşekkür ederim.Seni çok seviyorum.

Mine Kurgan

Nefesimle tanışmam, aslında Özge ile oldu diyebilirim. Bireysel seanslarla başlayan nefes yolculuğumda önce nefesimi ve onun yaşamıma yansımasını, aslında nefesimin bana anlatmaya çalıştıklarını fark ettim. Ters nefesim düzelince, yaşamımda en başta alma verme dengem oluştu ve tabi bu tüm yaşam alanlarıma yansıdı. Sonrasında katıldığım 40 günlük nefes ve mantra çalışması, nefesimle ilişkimin hayatıma yerleşmesine ve günlük hayat içinde yaşadığım durumları nefesimle yönetebilmeme katkı sağladı. Yaşam yolculuğum devam ediyor ve eminim ki bu yolculukta

 Özge ile nefes çalışmalarıyla ve her defasında beni ve enerjimi bir başka noktaya taşıyan Tibet çanaklarıyla yolum daha çok buluşacak. Teşekkürler.

                                                                               Banu Hepçekenler

Nefes Terapisi ile yeniden doğdum!Nefesimi keşfetmek, hayatımın en önemli olaylarından.

Teşekkürler Özge.

Deniz M.

40 GÜN NEFES&MANTRA çalışması muhteşem geçiyor. Bu çalışmaya katıldığım için gerçekten çok mutluyum. Durağan bir dönem geçirmemize rağmen, kimi zaman ruhumu beslemek için vakit bulamıyor, kimi zaman vakit bulsam da sürekliliğini sağlayamıyordum. Bu anlamda bu çalışma bana disiplin getirdi. Ayrıca meditasyon ve nefes çalışmalarında yönlendirmelerin ne kadar önemli olduğunu, odaklanmama ne kadar yardımcı olduğunu bir kez daha anladım. Odaklanma problemim ortadan kalktı. Özge hocamın yumuşacık sesiyle, enerjisiyle şifa buluyorum. Çok teşekkürler. Yeni grup çalışmalarını dört gözle bekleyeceğim.

Banu Nas Yapıcı

bottom of page