top of page

Nasıl nefes aldığımız tam olarak hayatı nasıl algıladığımız ve ona nasıl cevap verdiğimizi gösterir. Aynı parmak izi gibi, herkesin kendine özel bir nefes kalıbı vardır. Bilinçli bir nefes alışkanlığı ile yaşamımızı olumlu yönde değiştirebilir, solunum kapasitemizi arttırarak daha enerjik, neşeli ve huzurlu insanlar olabiliriz.

 

Transformal Nefes® , bilinçli nefes alma ile solunum kapasitemizi tam kullanmamızı sağlayarak, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak daha sağlıklı bireyler olmamıza yardım eden çok güçlü bir kendi kendini şifa tekniğidir.

 

Tecrübe ettiğimiz olumsuz olaylar karşısında oluşan blokajlar yaşam kalitemizi etkiler. Bilinçli nefes ile bu alanlara ulaşarak, kalıcı dönüşümler yaratırız.

 

Özge ile yapacağınız yüz yüze ya da online bireysel seanslar ihtiyacınıza göre şekillenir. Seanslar mini danışmanlık ve onu takip eden nefes analizi ile başlar ve uygulama ile devam eder. Nefes Analizi, size has olan nefes kalıbınız ve neye ihtiyacınız olduğu ile ilgili bir özet sunar.

 

İlk seans Transformal Nefes® uygulamasının anlatımı ve danışmanlık ile birlikte 2 saat sürer.Daha sonraki seanslarınız tercihinize göre 60 dk. ve 90 dk. olarak yapılır.

IMG_2070.PNG

Manali / Hindistan

iPhone%2520in%2520iMessage_edited_edited

BİZE YAZIN

Bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

Randevu taleplerinizi,sorularınızı ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.

bottom of page